Złóż zamówienie na najbliższą dostawę świeżej ryby
 Dostawa

 

Informacje o dostawie

Regularnie obsługujemy klientów z wybranych województw. Miasta, do których jeździmy zawsze co miesiąc wypisane są w zakładce „terminy” oraz „miejsca odbioru”.
Zapłata za złożone zamówienie pobierana jest wyłącznie gotówką przy odbiorze zamówienia ! Nie pobieramy wcześniej żadnych zaliczek !
Dostarczamy zamówione przez Państwa rybki do wyznaczonych punktów na terenie wielu miast. Punkty odbioru dostępne są w zakładce „miejsca odbioru”. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów za dostawę jeśli zamówienie przekracza 80 zł.( jedyna dodatkowa opłata to 5 zł za opakowanie świeżej ryby - jeśli łączne zamówienie przekroczy 200 zł - wtedy opakowanie jest darmowe ). 
Ryba transportowana jest samochodem wyposażonym w agregat chłodniczy. Przez cały czas transportu temperatura w chłodni wynosi  -2 st C.
Ryba pakowana jest w opakowanie bezodpływowe styroboxy.

Dostawy realizowane są raz w miesiącu do każdej miejscowości, terminy na składania zamowień oraz terminy dostawy są wypisane w zakładce „terminy”.
Dostawa w przybliżeniu 3-4 dniowym ( wszystko zależy od warunków pogodowych i połowowych)
Dostawa może zostać odwołana lub przełożona na inny termin np. z powodu sztormu na morzu lub wypadków losowych od nas niezależnych.
Każda osoba, która złoży u Nas zamówienie, zawsze zostaje powiadomiona o zmianach wiadomością SMS lub telefonicznie.

UWAGA! !! Każda osoba, która złoży u Nas zamówienie online prosimy o oczekiwanie na maila zwrotengo, którego wysyłamy maksymalnie do 12h po złożeniu przez Państwa zamówienia. Pozwoli nam to na zadanie Państwu dodatkowych pytań ( jeśli takie będą potrzebne).

Nasze auto oklejone jest z dwóch stron dlatego nie ma problemu z odnalezieniem Nas na żadnym parkingu


Ostatnio przeglądane